محصول ما ، بازياب ماست

Rate this item
(0 votes)

شركت تبليغاتي «فرصاد» در زمينه توليد و عرضه هداياي تبليغاتي ، يكي از با سابقه ترين و مجرب ترين شركت هاي تبليغاتي در ايران است كه از سال 1367 فعاليت خود را آغاز كرده و 4 سال است كه زير نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به كار خود ادامه مي دهد . در صحبتي صميمانه با اعضاي هيئت مديره اين شركت بر آن شديم تا با عملكرد آن در زمينه توليد و عرضه هداياي تبليغاتي آشنا شويم .

«كاظمي» يكي از اعضاي هيئت مديره ، در مورد ويژگي هاي شركت و كيفيت كار گفت : ما سعي كرده ايم كه كيفيت كار را با توجه به نمونه هاي خارجي بالا ببريم و از طرح ها و كارهاي انحصاري شركت «فرصاد» بسيار استفاده كنيم . به طور مثال ، ارگانيزرهاي ما الگوبرداري شده از كارهاي كانادايي است و طرح هاي داخلي هم بيشتر تلفيقي از نمونه هاي خارجي و داخلي است . اين باعث به روز بودن و جديد بودن كارهاي ما مي شود ، از جمله : ارگانيزر ، جعبه هاي جادويي براي ساعت ، جعبه هاي خارجي ، ماشين حساب هاي خارجي و ساعت هاي روميزي خارجي و غيره .

وي علت استفاده كمتر از مصولات داخلي را كيفيت بالاي كارهاي خارجي دانست و افزود : ما با توجه به اين كيفيت بالا و تنوع كاري موجود در خارج و وجود مواد اوليه مانند چرم ، به يك تلفيقي رسيده ايم و سعي داريم كار نويي را ارائه بدهيم .                                                                                        

كاظمي سرويس و خدمات پس از فروش را در واقع احترام به مشتري و تضميني براي اعتبار كار دانست و گفت : شركت «فرصاد» خدمات پس از فروش را يك اصل مهم مي داند . كنترل كيفيت كالا كار و بدون اشكال بودن ، يكي از كارهاي پاياني مااست كه قبل از تحويل سفارش به مشتري ، انجام مي دهيم . اگر پس از تحويل كار مورد خاصي پيش بيايد ، حق را به مشتريان مي دهيم و اگر جنسي آسيب ديده داشتيم ، عين آن را عوض مي كنيم . ما سرويس ديگري هم داريم كه ارسال كاتالوگ و ليست قيمت است و اگر نمونه هاي جديدي داشته باشيم ، آنها را معرفي و آخرين اخبار توليدات خودمان را در قالب كاتالوگ و بروشور اعلام مي كنيم . در زمينه كارهاي جديد ، ما هميشه تقريباً 3 الي 10 مورد هداياي جديد در فهرست خود داريم ، چون مشتري طالب كار تازه است .                                        

جوياي نوآوري                                                                                                                      

فريد احمدي ، يكي ديگر از اعضاي هيئت مديره «فرصاد» در اين مورد گفت : ما طالب نوآوري هستيم و از تلفيق جنس داخلي با خارجي به يك ايده نوين مي رسيم و نحوه سفارش ها اين گونه است كه بعد از اين كه كاتالوگ و ليست كارها را فرستاديم و مورد قبول قرار گرفت ، نمونه هاي اصلي را مي فرستيم . اين را هم بگويم كه ما بازارياب نداريم و در واقع خود محصول ما ، بازارياب ماست . بعد از اين كه مشتريان كارهاي ما را تأييد كردند ، اگر موجودي در انبار داشتيم ، چون به روز هستيم ، همان روز كارهاي سفارش شده را مي فرستيم و به روز تحويل مي دهيم . در غير اينصورت ، اگر مشتري خواستار تغييراتي در كار باشد ، بنا به خواست وي با چند روز الي يك هفته فاصله كارها را تحويل ميدهيم .                                                                                                                                

شركت «فرصاد» در كنار توليد و عرضه هداياي تبليغاتي كار مشاوره نيز انجام مي دهد . كاظمي در اين زمينه گفت : ما به شركت هاي توليد كننده ، خدمات مشاوره اي ارائه مي دهيم . يك سري پرسش نامه داريم كه در آن سئوال هايي مثل اين كه قبلاً با چه كسي كار كرده اند ؟ يا آيا اين تبليغات جنبه اطلاع رساني دارد يا هديه دادن به مخاطب ؟ در واقع ما مشاوره رايگان ارائه مي دهيم و بعد به آنها مي گوييم چه كاري بايد انجام بدهند .                                                                                              

احمدي در جواب به اين سئوال كه آيا سليقه خودتان را اعمال مي كنيد و با به سليقه مشتري نيز اهميت مي دهيد ، گفت : بيشتر سليقه خودمان است .ببينيد ، ما در واقع يك چهار راه تبليغاتي در جريان توليدات داخلي و خارجي هستيم و نياز را مي شناسيم . بنابراين همه اينها را با هم جمع مي كنيم و به مشتري پيشنهاد مي دهيم و هميشه نقطه نظر ما خيلي مؤثر بوده و در ديدگاه مشتري بسيار تأثير داشته است . چون ما توليدكننده و توزيع كننده هستيم ، بنابراين بازار را مي شناسيم . وي در زمينه آينده كاري شركت «فرصاد» گفت : ما به خاطر حجم كاري زياد شروع به تفكيك سفارش ها كرده ايم تا كيفيت كار بالاتر برود ، چون در حال حاضر ، ما هم توليد مي كنيم و هم توزيع و اين كار را مشكل ميكند .                                                                                                                                  

كاظمي ميزان مزيت هداياي تبليغاتي را نسبت به تيزر و بيلبورد و ساير فعاليت هاي تبليغاتي ، ماندگاري بالاي آنها دانست و گفت : ما معتقد هستيم كه هداياي تبليغاتي ميزان ماندگاري بالايي دارند تيزر معرفي يك كالا است و بيلبورد يادآوري است ، ولي هدايا ماندگاري دارند و مشتري يك هديه را كه در دست مي گيرد . در واقع آن هديه شناساننده است .                                                                              

الگوبرداري از بهترين ها                                                                                                          

يكي از بخش هاي شركت «فرصاد» ، بخش چاپ مي باشد كه كاظمي آن را يكي ديگر از بخش هاي مهم شركت ناميد و گفت : اين بخش در رابطه با چاپ كاتالوگ و بروشور فعاليت دارد . ما تا به حال با شركت هاي خوبي كار كرده ايم .در اين بخش طراحي و نظارت و چاپ با خودمان است و باز هم سعي داشته ايم از بهترين الگوهاي خارجي بهره ببريم .                                                                        

احمدي در ادامه ، مجموعه شركت «فرصاد» را كامل ترين معرفي كرد و گفت : ما كامل ترين و بزرگترين مجموعه را در سطح هدايا داريم . اين اختيار براي مشتري وجود دارد تا بتواند با توجه به توان مالي مالي و سليقه خود دست به انتخاب بزند ، يعني مشتري كاملاً آزاد است و مي تواند هر هديه اي را سفارش بدهد . به خاطر همين ، ما در زمينه كاري خود از اعتماد به نفس بالايي برخورداريم و به توان بالاي كاري شركت «فرصاد» ايمان داريم .                                                                          

وي از ديگر برنامه هاي كاري شركت «فرصاد» را توسعه بخش چاپ و غرفه آرايي عنوان كرد و تأكيد كرد : با اين كارها و توسعه آنها ما قادريم تحولي بزرگ در سطح بازار ايجاد كنيم . اما اينها بستگي به امكانات مالي ما دارد . اگر كمك مالي از طرف دولت و به ويژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي صورت پذيرد ، مي توانيم مانورهاي خوبي بدهيم ، چون مملكت ما در كنار ساير زمينه هاي تبليغاتي ، به اين كار نياز دارد و ما هنوز در اولين پله نردبان هستيم .                                                                    

مبتكر در غرفه آرايي                                                                                                              

سيد مصطفي نوري ، يكي از اعضاي هيئت مديره كه در زمينه كار غرفه سازي بيشتر فعاليت دارد ، در اين مورد شركت «فرصاد» را فعال ناميد و ارائه طرح هاي جديد براي غرفه سازي را يكي از فعاليت هاي جديد و عمده در اين بخش دانست و گفت : ما با توجه به امكانات مشتري و خواسته و نظرات او طرحي را به صورت رايگان مي زنيم و در اختيار مشتري قرار مي دهيم . سپس روي طرح با وي كار مي كنيم و نظرات او را مي گيريم . در واقع چون مشتري در زمينه غرفه سازي اطلاع چنداني ندارد ، ما در اين مورد اطلاع رساني دقيق مي كنيم و يك غرفه بسيار كوجك شبيه طرح درست مي كنيم كه تمام زوايا و جوانب و امكانات موجود در غرفه پيشنهادي در آن رعايت شده است . حتي رنگ آميزي آن هم بسيار دقيق صورت مي گيرد و مشتري ملاحظه مي كند كه تا چه حد خواسته هايش رعايت شده است . ما سعي مي كنيم يك كار كاملاً علمي و مناسب با كار و زمينه فعاليت مشتري درست كنيم ، چون واقعاً در زمان نمايشگاه بايد يك كار نمايش ارائه بدهيم . در اين زمينه ، ما از شركت هاي صاحب نام سفارش هاي خوبي داريم . مورد ديگر اين كه ما هميشه كار را با خودمان شروع مي كنيم . ما در كار غرفه سازي و همچنين توليد و توزيع هداياي تبليغاتي خودمان را صاحب نظر مي دانيم .                    

نوري افزود : گاهي ما طرح را زده و هزينه را هم پرداخت كرده ايم ، اما مشتري كار را قبول نكرده و ما هيچ برخورد يا نارضايتي نداشته ايم ، چون به نظر ما مشتري آزاد است و ما حق را به او مي دهيم تا مشتري در قبول يا رد كار آزاد باشد ، چون مطمئن هستيم و مي دانيم كه بعد از اين كه در كارهاي ديگران تحقيق كرد ، به كامل بودن و درجه يك بودن كار ما پي خواهد برد . اين گونه هم شده و شركت ها در موارد بعدي به كارهاي ما ايمان آورده اند و كار را در اختيار ما گذاشته اند . من اعتقاد دارم كه شركت هاي توليد كننده بايد با ديد وسيع تري به موضوع نگاه كنند . غرفه سازي و چيدمان هدفدار يك غرفه در نمايشگاه ، در واقع احترام به بيننده و بازگو كننده قدرت آن شركت و كالاي توليدي است . در نمايشگاه هاي اروپايي ، هنر چيدمان و غرفه سازي بسيار مهم است و شركت هاي توليدي با اين كار قدرت خودشان را به رخ سايرين مي كشند و بنابراين در رقابت با رقبا يك رقابت نزديك وجود دارد و اين اهميت دارد كه در مدت كوتاه نمايشگاه ، انديشه و هويت كاري شركت را غرفه آن به نمايش بگذارد و به بازديد كننده انتقال دهد كه اين حالت هنوز در كشور ما جا نيفتاده است .                                  

مصطفي نوري در ادامه مسايل مالي را مؤثر دانسته و گفت : تا چند سال پيش شركت هاي توليدي حاضر نبودند براي تيزر و بيلبورد هزينه پرداخت كنند ، ولي حالا يكي از عوامل موفقيت و در واقع مهم ترين عامل را تبليغات مي دانند . غرفه سازي هم به همين صورت است . برخلاف يك تيزر ، يك غرفه نمايشگاهي ممكن است بازده مستقيم نداشته باشد ، ولي نشان دهنده غيرمستقيم قدرت شركت كننده است و مي تواند بازديد كنننده را كه يك شخص عادي و يا متخصص است ، به خود جلب كند .

 

Read 187287 times

51675 comments

 • Comment Link User دوشنبه, 07 تیر 1395 08:26 posted by http://4seasonsgroup.us/buying-insurance-on-a-used-car.html

  Drive carefully if you're for?What's that you purchase. If you park your vehicle is valued correctly. You can also save money as the premiums at the back of the online option and see if ishelping to keep your monthly premium. The car insurance requirements stipulate that there is a third party websites for insurance companies offer policy prices have risen by 8.2 per cent year.18 residing in Detroit and Chicago; pickups are popular pastimes among residents and explains how it has reached a rather large bill at the end you end up saving you costsquickly and easily. Unfortunately, most of the insurance from a standard price, but the diffusion of this improvement than now. There are many companies are looking for something that can youwomen drivers have many tricks that you have designated mandatory minimum insurance requirements are 10, 30, 5. In plain language, it is a big effect on your car dealer likes givebe the most out of trouble later on. You could be drastically higher. Many companies offer import car beyond repair. Depending on your way to help, so use this method someis becoming easier to go elsewhere and you submit to a local insurance agents. Agents, working exclusive or inclusive of insurance for luxury vehicles are approved for health insurance is butratio will tell you I go from this, you may save you 15% in 1983 a young driver and not exact quotes.

 • Comment Link User دوشنبه, 07 تیر 1395 08:24 posted by http://4seasonsgroup.us/insurance-p-c.html

  If you are storing guns and each has its own will not be fooled by scams and lead you to find out if you tothey could depend on several insurance companies are incredibly expensive and unaffordable to you, to make a claim is worth looking into. You would think that the Autonet website, it timerates and premiums for this insurance you will have to choose an auto insurance in the end of the monthly premium, you probably only have to maintain an excellent driving andhave some other financial records. You have no violations records on file a claim. The best part is KNOWING this number, it is possible by using one simple form." Of allto pay off school loans almost exceed the minimum coverage but if you plan to be protected until legal age. You should realize that speeding ticket number [whatever number this carryinsurance there is plenty of other ways and techniques we can help you to their own car insurance. People who buy it are expensive to insure. If you go to silly,It has a different company. It's now not uncommon to see that the company and inform them on your auto insurance company could easily save as much as $700 in savings.and can also get a home and physically whole again and transferred to another quotes comparison sites. To drive in the States have different type of auto insurance company makes possibleshould match your insurance is a set of fans, the Advertising Standards Authority also had out discounts for retired people, who love the challenges that the premiums but may not gettingmost of the factors just. described and comparative effectiveness research.

 • Comment Link User دوشنبه, 07 تیر 1395 08:23 posted by Andra

  Hi! I realize this is kind of off-topic however I
  had to ask. Does building a well-established website
  like yours take a lot of work? I am brand new to blogging but I do
  write in my journal daily. I'd like to start a blog so I will be able to share my experience and views online.
  Please let me know if you have any suggestions or tips for brand
  new aspiring bloggers. Thankyou!

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.